Alışveriş Sepeti

Bizimle iletişime geçebilirsiniz: 0212 963 4688

150 Tl ve üzeri ÜCRETSİZ KARGO

Hakkımızda

DijitalZ son moda K-Pop ürünleri ve aksesuarlarının yanı sıra baskılı tişört ve baskılı kupa tasarımı ve satışı ile hizmetinizde!

Onlarca Tasarım

DijitalZ

DijitalZ, onlarca tasarım ve kombinden oluşan ürün yelpazesi ve konusunda uzman kadrosu ile Türkiye’nin önde gelen butik internet satış mağazalarından biridir.

Alanında internet kanalıyla satış bazında ilk firmalardan olan DijitalZ, Türkiye’nin dört bir köşesine ulaşan dağıtım sistemiyle binlerce müşterisine kusursuz hizmet sunmaktadır.

hakkımızda banner
Her Zevke Hitap Eder!

Geniş Ürün Yelpazesi

DijitalZ, kurulduğu günden bu yana her zevke hitap eden geniş ürün yelpazesiyle hizmet vermektedir.

Kusursuz müşteri memnuniyeti anlayışı, yenilikçi yapısı ve dinamik kadrosu, trend tasarımları ile sektördeki liderliğini koruyan DijitalZ, yatırımlarını hızla büyütmeye devam etmektedir.

Son Moda K-POP Tasarımlar

Misyonumuz ve Vizyonumuz

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin sürekli memnuniyeti için güvenilir,kaliteli ve doğru fiyatla ürün sağlayan bir üretici olurken, çalışanlarımızın birbirlerine ve çevrelerine saygılı, geleceklerinden emin, sistemimizi ve kalitemizi geliştirmek adına sürekli bir eğitim ve iyileştirme içerisinde olmasını sağlamaktır.

VİZYONUMUZ

Toplam Kalite felsefesini bir yaşam biçimi olarak kabul edip, konusunda hep daha iyi ve öncü olmak, ve daima ileriye bakmaktır.

hakkımızda banner
Türkiye’nin Her Yerine Kargo

300 TL üzeri ücretsiz kargo

Kolay Geri İade

14 gün içinde iade imkanı

E-Fatura Güvencesi

Her alışveriş için e-fatura

100% Güvenli Ödeme

Güvenli ödeme alt yapısı